ПРОЕКТИ ЄС

Впровадження інноваційних рішень на підприємстві в області поліетиленової упаковки

HiTec Film Товариство з обмеженою відповідальністю реалізує проект, що фінансується Європейськими Фондами „Впровадження інноваційних рішень на підприємстві в індустрії поліетиленової упаковки”

Метою проекту є впровадження власних проведених робіт B + R в господарську діяльність підприємства, в результаті яких будуть впроваджені два інноваційні продукти у вигляді поліетиленової упаковки типу wicket для упаковки гігієнічних виробів і еластичного пакета для зберігання харчових продуктів, що характеризуються новою формою, структурою використовуваної сировини, а також недоступними на ринку габаритами.

Додаткове фінансування проекту з ЄС: 1 971 900, 00 PLN

Впровадження інноваційних технологічних та товарних рішень у виробництві упаковки з фольги

 

Фінансується Польським Агентством Розвитку Підприємництва. Операційна Програма Східна Польща, Дія 1.3.1. Впровадження інновацій малими та середніми підприємствами

Метою проекту є інвестиція в реалізацію результатів дослідницько-розробних робіт, яка дозволить впроваджувати ринок продуктової інновації на наднаціональний масштаб. В результаті HiTec Film зможе запропонувати інноваційну, проекологічну 5-шарову плівку з антибактеріальними властивостями і, отже, новими характеристиками і функціональністю. Продукт буде призначений, в основному, для ринку упаковки харчових продуктів, а також для інших, які можуть використовувати новий продукт, наприклад, сфера медичних відходів, Фармацевтичної упаковки, гігієнічних продуктів та інші. Об’єкт проекту передбачає використання рішень, що позитивно впливають на навколишнє середовище. Крім того, продукт проекту матиме яскраво виражений прохолоносний характер. Концепція проекту є результатом самостійно проведених Заявником дослідницько-розробних робіт – ця інвестиція передбачає їх впровадження в підприємницьку діяльність Заявника. Метою дослідницько-розробних робіт було розроблення інноваційної рецептури плівки і вивчення її характеристик і властивостей в контексті використовуваної сировини.

 

Загальна вартість проекту: 14 200 201,00 PLN

Фінансування проекту становить 70% від суми кваліфікованих витрат: 7 376 749,00 PLN

 

Будівництво двох мікрофотоелектричних установок для Fabryka Opakowania Foliowych HiTec Film Spółka z o.o. у Stężycy

Співфінансується Європейським фондом регіонального розвитку в рамках РЕГІОНАЛЬНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ ЛЮБЕЛЬСЬКОГО ВОЙНОВСТВА НА 2014-2020

Метою проекту є інвестиція, яка полягає у будівництві двох нових установок ВДЕ потужністю менше 50 кВт / кожна кожна для виробництва електроенергії, в яких заплановане середнє чисте виробництво електроенергії менше 400 МВт / год. Однією із стратегічних цілей є забезпечення енергетичної безпеки HiTec Film Spółka z o.o. а також охорона та поліпшення природного середовища, що є важливим для досягнення цілей та місії компанії.

 

Загальна вартість проекту: 343 164,03 PLN

Присуджене співфінансування проекту складає: 181 346,84 PLN